koszyk
(0 art.)

Kwota :

0,00 PLN

Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Z miłości do piękna

  Witamy w naszym świecie Ventuno. Nasza marka powstała z pasji i miłości do piękna, niepowtarzalnego stylu i perfekcji. Postawiliśmy na najlepsze tkaniny, unikatowe projekty i najlepszy zespół krawcowych, by zaoferować Państwu luksus w eleganckim, dyskretnym stylu. Ale Ventuno to coś więcej niż tylko wyjątkowe ubrania. To także pomaganie tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują, a cel ten będzie wpisany w strategię naszej firmy do końca świata i o jeden dzień dłużej. Uważamy bowiem, że pomaganie innym jest piękne. To piękno znajdziecie też w naszych projektach.

Najlepsze tkaniny z włoskich domów mody

Wszystkie nasze kolekcje to przede wszystkim najwyższa jakość tkanin. Materiały sprowadzamy głównie z Włoch, w większości to unikatowe serie z największych włoskich domów wody. Dzięki temu nasze ubrania cały czas wyglądają jak nowe oraz zapewniają komfort i wygodę noszenia. Jesteśmy polską marką, dlatego wszystkie nasze kolekcje szyjemy w Polsce, w najlepszych szwalniach, we współpracy z najwyższej klasy krawcowymi.

Niepowtarzalne projekty

  Zależy nam, aby nasze klientki wyróżniały się z tłumu. Tworzymy unikatowe kreacje premium, eleganckie i pełne klasy. Nasze projekty są dopracowane w każdym calu, po to, by każda kobieta, mogła się w nich poczuć wyjątkowo. Nie stawiamy na ilość, ale na jakość i niepowtarzalność –nasze ubrania pojawiają się tylko w krótkich seriach lub jako pojedyncze modele.

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych